O mnie - Aneta Tkaczyk Kancelaria Radcy Prawnego, Jastkowice, Pysznica, Stalowa Wola

Przejdź do treści
Audeamus iura nostra defensere
„Miejmy odwagę bronić swoich praw”
Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Wykształcenie swoje uzupełniałam kończąc studia podyplomowe z zakresu spółek prawa handlowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Tytuł zawodowy i uprawnienia radcy prawnego uzyskałam po ukończeniu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Po odbyciu aplikacji radcowskiej złożyłam egzamin radcowski i zostałam wpisana na listę radców prawnych. Kancelarię radcowską prowadzę od 1 marca 2016 r.

W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii radcowskiej świadczę kompleksową pomoc prawną w zakresie: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo administracyjne oraz prawo pracy zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób indywidualnych.

Wiedza oraz doświadczenie zdobyte w trakcie dotychczasowej współpracy z Klientami sprawiają, że staram się sprostać każdemu wyzwaniu natury prawnej wychodząc naprzeciw coraz to większym wyzwaniom i wymaganiom zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

Dynamika i energia połączone z pasją gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta i wysoką jakość świadczonych usług.
Kancelaria Radcy Prawnego
Aneta Tkaczyk
ul. Mickiewicza 25A
37-403 Jastkowice
tel. 732-193-724
NIP 8652344273
REGON 363638684
Copyright © 2018 Created by Krzysztof Portka www.worldweb.pl All Rights Reserved
Wróć do spisu treści